PASLAUGOS - Skalevita

Eikite į turinį
- Metrologinės patikros organizavimo paslauga.
 
Metrologinė patikra – tai matavimo priemonės tinkamumo įvertinimas, tiriant jos metrologines charakteristikas bei tikrinant nustatytų reikalavimų atitikimą.
Metrologinė patikra atliekama prietaisams, kurie yra priskirti teisinio metrologinio reglamentavimo sričiai. Tai apibrėžia LR metrologijos įstatymas. Prietaisams yra taikomas skirtingas metrologinės patikros periodiškumas.
Mes pasirūpinsime Jūsų matavimo prietaiso periodine metrologine patikra!
  
- Svarstyklių nuoma
 
Siūlome kraninių bei kūdikių svarstyklių nuomą už prieinamą kainą!
 
- Konsultavimas
  
Mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos svarstyklių ar termometrų įsigijimo klausimais.  
  
- Svartyklių, bei kitos įrangos pristatymas.
  
Pristatome svarstykles, bei kitą įrangą savo arba partnerių transportu!

- Garantinis bei pogarantinis svarstyklių remontas.

Teikiame svarstyklių garantinio aptarnavimo paslaugą garantiniu laikotarpiu.
Pasibaigus garantiniam laikotarpiui teikiame svarstyklių remonto paslaugas pagal nustatytus įkainius.
Įsigiję svarstykles iš mūsų, galėsite būti ramūs dėl kokybiško ir greito jų remonto! Suteikiame galimybę specialistus išsikviesti į svarstyklių buvimo vietą.
Garantinis remontas apima darbo išlaidas ir atsargines dalis, kurios atitinka prekę (prekės detales). Pirkėjas privalo padengti sugedusios prekės gabenimo pardavėjui ar gamintojui išlaidas. Detalėms, kurios laikomos turinčiomis ribotą vartojimo laiką (mechaninės spausdintuvų galvutės, baterijos ir akumuliatoriai, ratai, elektrodai, zondai ir pan.) garantija netaikoma. Išpakavę savo prekę, atidžiai apžiūrėkite, ar transportavimo metu neatsirado pažeidimų. Jei radote prekės defektų ar transportavimo pažeidimų, nedelsiant susisiekite su pardavėju. Išsaugokite visas įpakavimo medžiagas, kol įsitikinsite, kad prekė veikia tinkamai. Jeigu aptiksite defektų, prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje. Garantinis remontas atliekamas UAB Skalevita  dirbtuvėse. Prekes remontui pirkėjas pristato savo lėšomis. Specialistas gali būti iškviestas atlikti remontą pas pirkėją iš anksto susitarus dėl atskiro apmokėjimo. Garantinis remontas atliekamas tik pateikus užpildytą UAB Skalevita  garantinį raštą su nurodyta pardavimo data.
 
 
 
Problemos su svarstyklėmis?
Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime bei sutarsime dėl atvykimo ir paslaugos įkainių.
MŪSŲ PARTNERIAI

Grįžti į turinį